Work experience

Since its foundation in 1993. the company is dynamically developing, expanding production and opening new areas of activity.

The professional team

EPOS is a leading Ukrainian provider of solutions and services in the field of information technology, which currently employs more than 100 people

Standards of work

Do you need maintenance, data recovery or computer forensics services? We will ensure professional performance of your tasks.


Виробництво ПК

Сертифіковане виробництво ПК та серверів власної марки Expert з 1994 року. Абонентське ІТ-обслуговування підприємств. Модернізація ПК і ноутбуків. Встановлення програмного забезпечення. Монтаж локальних обчислювальних мереж.

Дізнатись детальнішеСервісне обслуговування

30 років досвіду у сфері сервісного обслуговування. Два власних сервісних центри - на Лівому та Правому березі Києва. Високотехнологічне обладнання. Контроль якості (сертифікат ISO-9001). Розвинена мережа сервіс-партнерів по всій території України. Безкоштовна діагностика. Гарантія на всі виконані роботи – 3 місяці.

Дізнатись детальніше
Відновлення даних

Перший та найбільший професійний центр відновлення даних в Україні. 30 років досвіду. Єдина в Україні чиста кімната класу 100. Власні пристрої та технології для відновлення даних, які використовують в лабораторіях відновлення даних більше 10 країн світу.

Дізнатись детальнішеКомп’ютерна криміналістика

Лабораторія комп'ютерної криміналістики ЕПОС – перша в Україні організація, яка надає послуги у галузі розслідування комп'ютерних злочинів та інцидентів. 10 років досвіду. Унікальний комплекс програмних та апаратних засобів для знімання, відновлення та аналізу даних на різних цифрових носіях. Ряд технологій і методик є власними розробками.

Дізнатись детальнішеЗахист інформації

Розробка та виробництво програмно-апаратних засобів для захисту інформації від несанкціонованого доступу та витоку каналами ПЕМІН. Проведення дослідницьких та дослідно-конструкторських робіт у сфері технічного захисту інформації. Ліцензія ДСТСЗІ СБУ на виробництво засобів та комплексів ТЗІ в інформаційних системах та дозвіл УСБУ на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

Дізнатись детальніше

Виробництво ПК
Сервісне обслуговування
Відновлення даних
Комп’ютерна криміналістика
Захист інформації
НАШІ РЕЗУЛЬТАТИ
29
YEARS
РОБОТИ
5
DIRECTIONS
ДІЯЛЬНОСТІ
100
EMPLOYEES
В ШТАТІ
800
CUSTOMERS
ЩОМІСЯЦЯ

Our certificates and licenses