Наші розробки

Однією з головних переваг ЕПОС є наявність відділу науково-дослідних та дослідно- конструкторських робіт. Діяльність цього підрозділу присвячена дослідженню методів зберігання інформації на цифрових носіях, а також розробці спеціалізованих апаратних та програмних рішень для відновлення та знищення інформації, діагностики носіїв інформації. Інженерами ЕПОС розроблено ряд пристроїв, що успішно використовуються Data Recovery-компаніями усього світу.

Моделі у виробництві
 

EPOS emulator HDD для промислового обладнання

Емулятор жорсткого диска EPOS emulator HDD розроблений для заміни застарілих і дефектних накопичувачів на жорстких магнітних дисках в промисловому обладнанні. В EPOS emulator HDD реалізовані унікальні технічні рішення, які дозволяють робити підміну паспорта накопичувача, виправляти помилки протоколу обміну накопичувач-комп’ютер, забезпечити захист від запису безпосередньо на накопичувач.

Апаратний емулятор Floppy-дисковода EPOS emulator FDD

EPOS emulator FDD забезпечує просте переведення систем, в яких необхідне використання дискет 3,5″ (5,25″), на сучасні USB Flash-накопичувачі. EPOS emulator FDD працює абсолютно прозоро для системи, підтримуючи роботу з будь-яким устаткуванням і ОС.
EPOS BadDrive Adapter USB

Спеціалізований блокіратор запису EPOS BadDrive Adapter USB

Спеціалізований апаратний блокіратор запису для криміналістичного зніяття і відновлення інформації на USB-накопичувачах з дефектними секторами (без відкриття корпусу). EPOS BadDrive Adapter USB забезпечує роботу ОС і прикладних програм з пошкодженим накопичувачем так само, як і зі справним – без повідомлень про помилки і зависань.

EPOS DiskMaster USB

Багатофункціональний прилад EPOS DiskMaster USB

Автономний багатофункціональний прилад EPOS DiskMaster USB призначений для копіювання даних, знищення (стирання) інформації, діагностики жорстких дисків з інтерфейсами USB та SATA.

Прилад забезпечує зняття даних з USB-накопичувачів, що мають дефектні та нестабільно зчитувані сектори, а також USB-НЖМД з пошкодженнями магнітної поверхні.

Завантажити проспект

EPOS eFlash

Флеш-накопичувач з гарантованим знищенням інформації EPOS eFlash

Спеціалізований USB Flash накопичувач EPOS eFlash – призначений для збереження та переносу конфіденційної інформації з можливістю гарантованого знищення збережених даних. Знищення інформації на накопичувачі відбувається апаратно за допомогою вбудованого контроллера.Це дозволя швидко видалити інформацію у всіх комірках мікросхеми Flash-пам’яті, включаючи приховані та системні області, доступ до яких через стандартний інтерфейс неможливий.Очистка всіх комірок Flash-пам’яті призводить до гарантованого знищення всіх даних, які були збережені на EPOS eFlash без можливості їхнього відновлення.

Завантажити проспект

EPOS FlashExtractor

Комплекс відновлення даних з Flash-накопичувачів EPOS FlashExtractor

Аппаратно-программний комплекс EPOS FlashExtractor – ефективне професійне рішення для відновлення даних з несправних накопичувачів (USB Flash, карт пам’яті, SSD накопичувачів) на основі флеш пам’яті типу NAND. Комплекс дозволяє виконувати зйом даних в всіх випадках, пов’язаних з неможливістю доступу до даних через зовнішній інтерфейс Flash накопичувача (фізичні поломки контроллерів накопичувачів, захист паролем та ін.).

Завантажити проспект

Послуга з відновлення інформації з Flash-накопичувачів через Інтернет EPOS iRecovery

ЕПОС пропонує скористатись унікальним інтернет-сервісом EPOS iRecovery. Для відновлення даних необхідно передати через інтернет файл з вмістом Flash пам’яті (дамп), а потім також через інтернет завантажити відновлену інформацію. Користувачам даної послуги для зчитування вмісту пам’яті з фізично несправних флеш накопичувачів надається комплекс зйому даних EPOS FlashExtractor.

Завантажити проспект

EPOS DiskMaster Portable

Багатофункціональний прилад EPOS DiskMaster Portable

EPOS DiskMaster Portable призначений для знищення (стирання) інформації. а також для діагностики та ремонту накопичувачів на жорстких магнітних дисках.

EPOS DiskMaster Portable призначений:

  • Для забезпечення стирання даних з збереженням працездатності жорсткого диску з метою запобігання витоку інформації.
  • Для відновлення інформації та розслідування ІТ інцидентів (computer forensics). Забезпечує зйом даних з жорстких дисків (з захистом від запису), в тому числі з захищеної області та пошкоджених секторів.
  • Для обслуговування компютерної техніки. Виконує клонування жорстких дисків при збиранні та модернізації ПК, а також, дозволяє виконувати діагностичні, ремонтні та профілактичні роботи з жорсткими дисками.

Завантажити проспект

EPOS ATA Analyzer

Аналізатор протоколів EPOS ATA Analyzer

EPOS ATA Analyzer – універсальний засіб аналізу протоколів інтерфейсу ATA, призначений для реєстрації та відображення команд і даних, які передаються між будь-якими пристроями з інтерфейсами Parallel ATA або Serial ATA. Пристрій є спеціальним адаптером, підключений в розрив між досліджуваною системою та накопичувачем. Команди які реєструються та дані передаються на окремий ПК для збереження, аналізу і відображення.

Завантажити проспект

EPOS WriteProtector

Апаратний блокіратор запису EPOS WriteProtector

Апаратний блокіратор EPOS WriteProtector призначений для попередження випадкового або навмисного внесення змін в дані на HDD при виконанні робіт по розслідуванню комп’ютерних інцидентів та злочинів (computer forensics). Завдяки цьому досягається отримання юридично значущих результатів при проведенні дослідження і аналізі інформації на HDD.

блокіратор EPOS WriteProtector працює абсолютно прозоро для ПК і програмного забезпечення. Таким чином, експерт може використовувати будь-яку необхідну йому в процесі дослідження платформу (DOS, Windows, Linux, MacOS, Unix…) і набір експертного ПЗ (EnCase, X-Ways Forensics, The Sleuth Kit…).

Завантажити проспект

EPOS BadDrive Adapter

Блокіратор з функцією відновлення даних EPOS BadDrive Adapter

EPOS BadDrive Adapter – це спеціалізований блокіратор запису, розроблений для застосування в процесі відновлення інформації на жорстких дисках з дефектними та нестабільно працюючими секторами. Використання пристрою виключає необхідність у створенні проміжних копій пошкоджених HDD, що скорочує час відновлення даних.

Завантажити проспект

Лавина
 

Пристрій знищення інформації Лавина

Пристрій Лавина призначений для гарантованого знищення даних на магнітних носіях наприкінці терміну їх експлуатації з метою забезпечення безпеки зберігання та попередження витоку інформації.В Лавині використовується фізичний метод знищення даних, який базується на впливі на накопичувач потужного електромагнітного імпульсу. В результаті всі магнітні домени носія однорідно намагнічуються до стану насичення. Це призводить до зникнення магнітних переходів, в яких кодується записана на носії інформації. Таким чином, повне руйнування вихідної магнітної структури носія приводитьдо гарантованого знищення всіх даних, які коли-небудь зберігались на ньому.

Завантажити проспект

Кольчуга

Інформаційний сейф Кольчуга

Інформаційний сейф Кольчуга призначений для знищення даних на жорстких дисках у випадках, коли існує загроза фізичного вилучення накопичувача/комп’ютера, для запобігання витоку інформації.

Кольчуга забезпечує безперервний захист інформації на жорсткому диску, що працює. При необхідності, наприклад, якщо існує загроза отримання зловмисником фізичного доступу до сервера/накопичувача, пристрій гарантує екстрене знищення всієї інформації на HDD, що захищається, без можливості її подальшого відновлення.

Завантажити проспект

EPOS PCI TestCard

Діагностичні плати EPOS PCI TestCard

Діагностичні плати EPOS PCI TestCard призначені для діагностики і ремонту материнських плат персональних комп’ютерів з шиною розширення PCI. Основною функцією плат є фіксація та відображення на вбудованому індикаторі плати POST-кодів, які автоматично формуються процедурою початкової ініціалізації POST в процесі перевірки стану усіх підсистем комп’ютера при включенні живлення або натисненні кнопки RESET. Діагностичні плати EPOS PCI TestCard мають ряд додаткових можливостей для пошуку пошкоджених елементів материнських плат.

Завантажити проспект

Технології перестановки головок та пакетів пластин вінчестерів
Іноді виникають різні причини, які сильно ускладнюють процес відновлення даних. До таких причин належать:
  • двигун, що заклинив;
  • зігнутий шпиндель;
  • обрив в обмотці двигуна.
Унікальні розробки ЕПОС з перестановки головок і пакетів пластин забезпечують максимальну можливість відновлення даних з HDD з проблемами всередині герметичної камери.

ЕПОС Межа

Автоматизоване робоче місце (АРМ) ЕПОС Межа призначене для застосування в комплексних системах захисту інформації (КСЗІ) інформаційних телекомунікаційних систем, як шлюзи доступу при взаємодії фізично розділених інформаційних систем, в яких оброблюється інформація різного рівня конфіденційності (наприклад, публічна мережа Інтернет і корпоративна мережа), а також для створення спеціалізованих багатофункціональних АРМ з розділеною обробкою інформації.

ЕПОС Межа-А

Поштовий шлюз ЕПОС Межа-А

Однонапрямлений поштовий шлюз ЕПОС Межа-А призначений для запобігання витоку інформації при автоматичному прийомі (передачі) поштових повідомлень між фізично розділеними мережами (наприклад, Інтернет – корпоративна мережа). При передачі повідомлень здійснюється автоматичний контроль виконання встановлених правил політики безпеки.

Завантажити проспект

 

Комп’ютер Expert з захистом інформації

Комп’ютери Expert із захистом інформації виробництва компанії ЕПОС включені до Переліку засобів ТЗІ загального призначення ДСТCЗІ СБУ та призначені для обробки інформації з обмеженим доступом. Забезпечується захист інформації від її несанкціонованого знімання за побічними електромагнітними випромінюваннями, ланцюгами електроживлення та заземлення (у тому числі і по каналу ВЧ-нав’язування).

Комп’ютер-моноблок Expert-M із захистом інформації

Моноблок Expert-M – це персональний комп’ютер із захистом інформації. Він виконаний у спеціальному корпусі та призначений для обробки інформації з обмеженим доступом, що містить, у тому числі відомості, що становлять державну таємницю в автоматизованих системах (АС) класу “1” та АС класу “2”.

Локальні мережі із захистом інформації

Компанія ЕПОС пропонує спосіб побудови захищеної локальної мережі для обробки конфіденційної інформації, що базується на модульному принципі. Основою для побудови такої локальної мережі є розроблений компанією ЕПОС спеціальний модуль – технічний комплекс обробки конфіденційної інформації (ЕПОС-ТК). Також використовуються спеціальні віддалені консолі оператора, та спеціальні оптоелектронні перетворювачі EPOS OKO-S та EPOS OKO-P.

ЕПОС-ТК

ЕПОС-ТК – це технічний комплекс обробки конфіденційної інформації. Комплекс виконаний як спеціальний автономний модуль, що є сегментом захищеної локальної обчислювальної мережі. Оброблювані в ньому дані захищені від витоку технічних каналів відповідно до вимог НД ТЗІ. Комплекс призначений для створення автоматизованих систем класу 2, де обробляється інформація з обмеженим доступом другої або третьої категорії.

EPOS OKO

Віддалена консоль призначена для дистанційного керування серверами або комп’ютерами, встановленими в екранованій шафі.
Клавіатура, миша та монітор виготовляються у спеціальному виконанні, що забезпечує малий рівень побічних випромінювань. Для підключення консолі до обладнання, встановленого в екранованій шафі, використовуються оптоволоконні лінії. Усі з’єднання у шафі виконуються звичайними мідними кабелями.